O FIRMIE

Nasz Serwis RAF-DAF posiada wykwalifikowaną kadrę z dużym doświadczeniem wynikającym z pracy w autoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych,oraz ukończeniach szeregu szkoleń w branży motoryzacyjnej. Firma specializuje się w naprawie samochodów ciężarowych, dostawczych, naczep oraz przyczep,a także w sprzedaży części zamiennych. Naszym atutem jest profesjonalizm i nabyte kwalifikacje potrzebne w dą‘żeniu do doskonałości z dziedziny motoryzacji.

Dysponujemy obszernym, monitorowanym parkingiem na 30 zestawów, dzięki czemu nasi klienci mogą pozostawić i odebrać swój pojazd w dogodnym dla nich terminie. Posiadamy również bogato wyposażony serwis mobilny z dojazdem do klienta. Nasi mechanicy są w stanie większość awarii usunąć na drodze. Współpracujemy z firmami pomocy drogowej na terenie całej Polski. Tylko u Nas możesz zminimalizować koszt naprawy i mieć pewność wyjazdu w drogę na czas. Zadowolenie klienta oraz satysfakcja z dobrze wykonanej naprawy s‘ą dla nas najważniejsze!!!.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług. W ofercie posiadamy szeroki wybór części nowych oraz używanych.

Rzetelność i terminowość

Wiem, że czas to pieniądz, dlatego naprawy wykonujemy w ustalonych terminach. Powierzając nam swój samochód możesz być pewien, że zrobimy go na czas.

Doświadczony personel

Nasz Serwis RAF-DAF posiada wykwalifikowaną kadrę z dużym doświadczeniem wynikającym z pracy w autoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych,oraz ukończeniach szeregu szkoleń w branży motoryzacyjnej.

Wysoka jakość

Naszym atutem jest profesjonalizm i nabyte kwalifikacje potrzebne w d‘żeniu do doskonałości z dziedziny motoryzacji. Posiadamy również bogato wyposażony serwis mobilny z dojazdem do klienta. Nasi mechanicy są w stanie większość awarii usunąć na drodze.

Odwiedź nasz warsztat


zaklad_o_firmie_2
zaklad_o_firmie